Potrebujete spracovať účtovníctvo,
daňové priznanie a mzdy za najlepšiu cenu?

Vitajte!

Spracovaniu účtovníctva a miezd sa venujeme už 8 rokov. Do dnešného dňa sme zaúčtovali desiatky tisíc dokladov, odovzdali množstvo daňových priznaní a úspešne obstáli vo všetkých daňových kontrolách. Popri tom sme klientom poskytli množstvo cenných rád ohľadne účtovníctva a daní. Využite to aj Vy!

Spoľahlivosť

Trvalú záruku na bezchybne spracované účtovníctvo, dane, mzdy aj personalistiku poskytujeme našou viac ako 8 ročnou praxou v obore + neustálym zdokonaľov

Bezpečnosť

Za správnosť spracovania účtovníctva, miezd aj daňových priaznaní zodpovedáme v plnom rozsahu! To znamená, že všetky naťahovačky s úradmi, prípadne pokuty riešime vo vlastnej réžii.

Diskrétnosť

Budovanie dlhodobého vzťahu a dôvery je pre nás prioritou. Najlepšie sa o tom presvedčíte, ak k nám príďete osobne, zatelefonujte alebo napíšete mail. Nech sa páči, dvere k nám sú otvorené! Za nimi nájdete nás a našu ochotu spracovať Vaše účtovníctvo, mzdy a daňové priznania. Naopak, absolútnym tabu pre každého sú informácie o iných klientoch!

Dobrá cena

Uvedomujeme si, že cena za vedenie účtovníctva je rovnako dôležitá ako jeho správnosť, bezchybnosť a diskrétnosť. Budeme hľadať takú cestu, aby ste si povedali "Oplatí sa mi to!". Naším záujmom je vždy stanoviť cenu tak, aby ste s nami ušetrili!


Naša filozofia

 

Zlepšujeme život v oblasti podnikania!
"Všetko dobré a užitočné, čo sa človek v živote naučí, je možné uplatniť kdekoľvek v živote a teda aj v práci. S ľudmi tu, sme sa rozhodli ísť takouto cestou. Rozhodli sme sa dať do spracovania Vaších účtovníctiev, daňových priznaní a miezd maximum! Pevne veríme, že Vám to prinesie menej starostí a vyššie zisky!"